Vánoce! - Kde?!

23. prosince 2012 v 23:29 | Loraell. |  Diary
Tak vás znova zdravím! - Nejsem sice moc aktivní na tomto blogu, ale nevadí. Ono to ani není o tom, že bych neměla čas sem něco přidat, ale spíš jde o to, že nevím CO přidat. Chtěla bych napsat nějakou povídku - Ale jakou? A co třeba komix - Ale jak? A co třeba fotky, které vyfotím - Proč, když nejsou nijak zajimavé? ..
Tak jsem aspoň tady se svým stěžováním Smějící se .. Ale abych tu nemluvila jenom o sobě, jak se tedy máte vy? Co děláte? Těšíte se na Vánoce?
Já tedy opravdu ano. Já jsem spíš ráda za to, že jsem fakt ráda Smějící se nebo spíš jinak řečeno - Jsem ráda, že se těším... No prostě, je to krásný pocit, se těšit na Vánoce.. Sejít se celá rodina u stolu s jídlem a pocitem, že když držíte celý den pust, že se konečně můžete nažrat Smějící seSmějící se.. A ta atmosféra! Trošku pošitejc vánoční koledy, uprostřed stolu svíčka, na stole taléřky, skleničky s pitím a my netrpělive čekáme na jídlo. Při jídle přemýšlím o tom, co bude pod stromečkem. - Já tak ráda mám překvapení! A dívám se na svíčku. Nevím proč, ale svíčky mi příjdou takové kouzelné, když se na ně dívám. A pak po jídle, už jsme celí natěšení, otevíráme dveře do obýváku a jdeme ke stromku.
Ach ty prokleté měkké dárky!
Po rozbalení, ještě chvíli pobudeme a pojedem k prarodičům. Tam se shromáždíme celá rodina a opět jdeme ke stromku si rozbalit dárky.
A jak prožíváte Vánoce vy? :)

Máme svíčku s vůní čokolády! Mňamy, to bude večeře! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em* Em* | Web | 23. prosince 2012 v 23:31 | Reagovat

My jsme jenom doma :) Dopoledne koukáme na TV a vaříme. Pak jíme, rozdáme si dárky a hotovo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama